Turniej Orlików w Lubaszu, nowy trener, mega skuteczność!

Turniej Orlików w Lubaszu, nowy trener, mega skuteczność, WOLFIK WIEDZIAŁ (NR 33 NA KOSZULCE) Żaki wracają do gry!
W miniona sobotę Radwan Lubasz był gospodarzem rozgrywek w kategorii Orlik - rocznik 2006 i młodsi. Lubaszanie potwierdzili swoją dobra dyspozycje wygrywając wszystkie mecze i strzelając 33 bramki, nie tracąc żadnej! Słowa podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz doping dla chłopców. Turniej był również okazją do debiutu dla nowego członka sztabu szkoleniowego Doriana Jarosza, który od 1 września będzie również pracował z grupami Orlik i Żak. Chłopcy pokonali kolejno: 9:0 Orzeł Pęckowo, 3:0 Fortunę Wieleń, 6:0 Noteć Rosko, 11:0 Drawę Krzyż i 4:0 Sokół Drawsko. W najbliższy rozgrywki w Wieleniu rozpoczynają Żaki - rocznik 2008 i młodsi. W zespole zadebiutuję wielu nowych zawodników, trenujących w Naszym Klubie. Relacja pojawi się na stronie po imprezie. Treningi bez zmian wtorki i czwartki.

pozdrawiamy trener