3 punkty w starciu z Białośliwiem!

Podopieczni Tomasza Błażńskiego wygrywają trzeci mecz z rzędu pokonując tym razem na własnym boisku zespół Stelli Białośliwie 5-0.

Kibice we wtorkowym meczu w pierwszej części spotkania zobaczyli tylko jedną bramkę którą strzelił w 35 minucie Michał Fąferek. W drugiej połowie bramki padały w ostatnich dziesięciu minutach za sprawą Jakuba Brożysa, Przemysława Oelke oraz dwóch bramek Krystiana Jarosza.

Warto zanotować, że Radwan Lubasz w trzech ostatnich meczach drużyną  zaaplikował aż 16 bramek :)

• Klasa Okręgowa
  • Radwan Lubasz vs Stella Białośliwie 5-0 (2-0)
  • Bramki: 35' M.Fąferek, 82' J.Brożys, 84' P.Oelke, 86' K.Jarosz, 90' K.Jarosz
  • Lubasz

Radwan Lubasz: T.Helak, K.Gacek, E.Kaźmierczak, K.Niezborała, J.Brożys, M.Chojnacki, K.Jarosz, F.Budaj (46' P.Oelke), M.Nadolny (84; K.Nowacki),  M.Fąferek (54' M.Budaj),  D.Jarosz

Wyniki

Pauza: Noteć Rosko.
Orzeł Pęckowo 0 -1 Noteć Dziembowo 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Jastrowie 4 - 0 Wenus Jędrzejewo 26 maja, 18:00
Tarnovia Tarnówka 2 - 4 Kłos Budzyń 26 maja, 18:00
Sokół Damasławek 0 - 3 Korona Stróżewo 26 maja, 18:00
Sokół Szamocin 8 -0 Fortuna Wieleń 26 maja, 18:00
Iskra Wyszyny 1 - 3 Zjednoczeni Kaczory 26 maja, 18:00
Radwan Lubasz 5-0 Stella Białośliwie 25 maja, 18:00
Iskra Krajenka 2-1 Unia Wapno 26 maja, 17:00