4 zwyciestwo z rzędu Radwana Lubasz!

To było 4 zwycięstwo z rzędu ekipy z Lubasza i 3 mecz z rzędu u siebie bez wygranej zespołu z Jastrowia.

Tak! Drużyna z Lubasza w ostatnich 4 spotkaniach odniosła 4 zwycięstwa, licząc rundę wiosenną w ligowej tabeli już tuż za liderem Orkanem Śmiłowo.

W meczu z Jastrowiem mino braków kadrowych pokonali Polonię 3-2.

Już w 2 minucie gospodarze prowadzili 1-0 (bramka Tymoteusz Cielas) odpowiedź Lubaszan była natychmiastowa. Najpierw bramka Jakuba Brożysa, a chwilę później Krystiana Jarosza dała prowadzenie Radwanowi 2-1.

Polonia jednak doprowadziła do remisu w 29 minucie za sprawą Kamila Dołęgi. Jednak to ostatecznie ostatnie słowo należało do Lubaszan, którzy tuż przed przerwą, za sprawą drugiej bramki w meczu Jakuba Brożysa wyszli na prowadzenie i jak się okazało nie oddali go do końca spotkania.

Poloniści w drugiej części spotkania mocno naciskali na defensywę Radwana, ale Tomasz Helak zachował już czyste konto.

Radwan z tydzień podejmuje u siebie bardzo dobrze radzącą sobie wiosną Spartę Złotów.