Derby dla Radwana Lubasz!
Radwan Lubasz lepszy w derbach powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckieg!
Takich tłumów na Lubaskim stadionie nie było już od dawna, niedzielny pojedynek z Notecią Rosko zgromadził komplet publiczności, która obejrzała jak na spotkanie derbowe przystało dużo walki, zaangażowania z obu stron i także co najważniejsze bramki.
Już w 3 minucie meczu Radwan Lubasz cieszył się z bramki, po stałym fragmencie gry w polu bramkowym najlepiej zachował się kapitan Lubaszan Krystian Brożys który strzałem głową pokonał bramkarza gości. W dalszej części spotkania Rosko próbowało zdobyć bramkę kontaktową, ale defensywa Radwana zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie spotkania nie dała się zaskoczyć. W doliczonym czasie gry w polu karnym Roska został sfaulowany Filip Budaj, sędzia wskazał na ''wapno'' gdzie chwilę później z jedenastu metrów bramkę na 2-0 zdobył Dorian Jarosz.
W meczu z Roskiem na ławce trenerskiej Tomasza Błażyńskiego (Kara 2 meczy za mecz z KP Piła) zastępował Szymon Szwed.
Kibicom dziękujemy za wspaniały doping podczas meczu.
  • XXVII kolejka Klasy Okręgowej
  • Radwan Lubasz vs Noteć Rosko 2-0 (1-0)
  • Bramki:K.Brożys, D.Jarosz
T.Helak, K.Brożys (c), K.Gacek, K.Dymek (80' F.Piątek), E.Kaźmierczak, M.Chojnacki,A.Wernicki, F.Budaj (89' M.Kaźmierczak), K.Oelke (55' J.Kubiś) R.Kubiak (55' R.Roszak), D.Jarosz.