Dorian Jarosz show !
Radwan Lubasz nie pozostawił żadnych złudzeń outsiderowi z Bronisławek odsyłając podopieczni Zbigniewa Krzoski do domu aż z 8 golami.
Wynik meczu otworzył Filip Budaj , dwie bramki zdobył Rufin Roszak, a popis swoich umiejętności w meczu pokazał najlepszy strzelec Radwana Dorian Jarosz strzelając bramkarzowi Błyskawicy pięć goli.
Goście zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie spotkania zdobyli po jednej bramce.
  • REDBOX.pl Klasa Okręgowa
  • Radwan Lubasz vs Błyskawica Bronisławki 8-2 (4-1)
  • 1-0 F.Budaj, 2-0 R.Roszak, 2-1 ?, 3-1 D.Jarosz, 4-1 D.Jarosz, 4-2 ?, 5-2 D.Jarosz, 6-2 R.Roszak, 7-2 D.Jarosz, 8-2 D.Jarosz
T.Helak (80' D.Dykow), K.Gacek, K.Brożys (c), M.Szlanga, E.Kaźmierczak, F.Budaj, K.Dymek (75' Sz.Pajączkowski), J.Kubiś, R.Roszak, P.Rychlewski (65' M.Kaźmierczak), D.Jarosz.