Emocjujące widowisko do ostatniej minuty!

Emocjonujące widowisko do ostatniej minuty!

Podopieczni trenera Tomasza Błażyńskiego na mecz barażowy wybrali się do Strzałkowa oddalonego o 140 km od Lubasza.

Przeciwnikiem Radwana Lubasz był miejscowy Polanin. Na mecz do Strzałkowa przyjechała spora liczba kibiców Radwana Lubasz w raz z Wójtem Gminy Lubasz Marcinem Filodą na czele.

Mecz niestety dla Lubaskiego zespołu zaczął się pechowo bo już w 2 minucie po rzucie rożnym bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Walerczyk. W 25 minucie było już 2-0 po golu Jakuba Jóźwiaka. W międzyczasie swoje okazji miał Radwan i mecz zaczął się wyrównywać kilka razy zagrażając bramce miejscowych, jednak zabrakło skuteczności. Kolejnego gola to jednak zdobyli znów gospodarze po widowiskowym strzale Sebastiana Kułagi piłka odbiła się jeszcze o poprzeczkę i wpadła do siatki bezradnego Tomasza Helaka.

Radwan jednak dalej atakował bramkę rywali co dało efekt w postaci bramki zdobytej w 43 minucie przez Doriana Jarosza. Chwile później po raz drugi do bramki Polanina trafił Dorian Jarosz, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.

Po przerwie Lubaszanie całkowicie zdominowali mecz co jakiś czas stwarzając sobie sytuację bramkowe. Brakowało jednak skuteczności. Dopiero nadzieję jeszcze na korzystny wynik w 86 minucie dał Mateusz Chojnacki który zdobył bramkę na 2-3. Ostatnie minuty to już oblężenie bramki gospodarzy, zawodnicy Radwana niesieni dopingiem swoich kibiców do ostatniej minuty walczyli o doprowadzeniu do remisu. Niestety zabrakło już czasu i to Polanin Strzałkowo wygrał spotkanie barażowe o 5 ligę.