Podsumowanie okresu przygotowawczego!

Podopieczni Tomasza Błażyńskiego w minioną sobotę rozegrali ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. W pięciu rozegranych spotkaniach odnieśli 4 zwycięstwa i doznali jedną porażkę. Radwan Lubasz do bramki rywali trafiał 21 razy przy czym stracił 12 bramek. Najwięcej bramek dla zespołu zdobył Krystian Jarosz - 7.

Lubuszanin Trzcianka - Radwan Lubasz 7-2

• Bramki: Mateusz Nadolny, Krystian Jarosz.
  • Radwan Lubasz: T.Helak, K.Gacek, K.Brożys, J.Brożys, Michał Budaj, M.Nadolny, M.Chojnacki, K.Niezborała, Maciej Budaj, K.Jarosz, D.Jarosz
  • Po przerwie zagrali - M.Jahns, E.Kaźmierczak, Filip Budaj.

Radwan Lubasz - Huragan Młynkowo 9-2

• Bramki: Krystian Jarosz x3, Maciej Budaj x2, Dorian Jarosz, Rafał Kubiak, Przemysław Oelke, Kacper Niezborała
  • Radwan Lubasz: T.Helak, Maciej Budaj, M.Cyrulik, M.Jahns,K.Dymek, M.Chojnacki, M.Nadolny, K.Jarosz, R.Kubiak, P.Oelke, M. Fąferek.
  • Po przerwie zagrali: K.Brożys, J.Brożys, D.Jarosz, D. Cichorek, K.Niezborała, Filip Budaj, E.Kaźmierczak.

Radwan Lubasz - Płomień Połajewo 2-1

• Bramki: Filip Budaj, Krystian Jarosz

Suchary Suchy Las - Radwan Lubasz 1-5

• Bramki: Kacper Niezborała, Maciej Budaj, Krystian Jarosz (k), Michał Fąferek, Jakub Brożys.
  • Radwan Lubasz: T.Helak, M.Jahns, K.Gacek, E.Kaźmierczak, J.Brożys, M.Chojnacki, Maciej Budaj, M.Nadolny, K.Niezborała, R.Kubiak, K.Jarosz.
  • Po przerwie zagrali - Filip Budaj, Michał Fąferek

LKS Lipa - Radwan Lubasz 1-3