Program KLUB - Radwan Lubasz w gronie beneficjentów !
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się w tym roku kalendarzowym uzyskać kolejne dofinansowanie dla działalności naszego Klubu. Radwan Lubasz jest beneficjentem Programu Klub organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dzięki dofinansowaniu w wysokości 10 000 zł udało się zakupić dwie profesjonalne bramki dla kategorii Żak, sprzęt sportowy podnoszący poziom organizowanych zajęć, a trzech trenerów pracujących w naszym klubie otrzymało środki finansowe z tytułu zrealizowanych zajęć z dziećmi i młodzieżą. Dysponujemy obecnie 4 bramkami dla Żaka, dzięki czemu organizowane turnieje i rozgrywki, gry na treningach dostarczają mnóstwo frajdy zawodnikom.