Spotkanie Zarządu, trenerów z Wójtem Gminy Lubasz Marcinem Filodą.
Czwartkowe spotkanie Zarządu, trenerów z Wójtem Gminy Lubasz Marcinem Filodą.
Członkowie Zarządu Klubu, trenerzy najpierw podziękowali za owocną współpracę w minionych miesiącach, a następnie wspólnie ustalali plan działań na okres, w którym trwał będzie od wielu lat wyczekiwany remont boiska.
Planowo Radwan powinien dokończyć trwający sezon, występując w roli gospodarza w Lubaszu. Może się jednak zdarzyć, że czerwcowe spotkania ligowe, klub będzie rozgrywał w delegacji.
Kompleksowa inwestycja, z programu Polski Ład, dotyczy obiektu piłkarskiego w Lubaszu oraz boisk przy szkole w Miłkowie. Remont i budowa powinny potrwać około 1,5 roku, zakładając że wszystkie procedury, przetargowe i realizacja przebiegną zgodnie z planem.
W związku z powyższym, Klub rozpoczął rozmowy z zespołami z okolic Lubasza, w celu ustalenia warunków współpracy, rozgrywania meczów w roli gospodarza i odbywania jednostek treningowych na obiektach piłkarskich znajdujących się blisko Lubasza. O szczegółach poinformujemy wkrótce dziękujemy już teraz klubom z okolicy za deklarowaną pomoc.
Wójtowi Gminy Lubasz, radnym, pracownikom Urzędu życzymy dużo sukcesów w życiu osobistym, a w celu sportowych wrażeń zapraszamy na mecze dzieci, młodzieży i seniorów GKS Radwan Lubasz