Trzecia wygrana z rzędu!

Trzecie zwycięstwo z rzędu!

Radwan Lubasz odnosi w sezonie 3 zwycięstwo z rzędu. Po pokonaniu zespołów z Szamocina, Budzynia w VI kolejce PKO pokonał na wyjeździe Włókniarza Okonek 5-2.

Już w pierwszej połowie meczu po 20 minutach Lubaszanie prowadzili 2-0 po dwóch bramkach Macieja Budaja, a mogło być jeszcze więcej, ale w kilku sytuacjach podbramkowych zabrakło przyjezdnym skuteczności.

W drugiej części spotkania Radwan znów szybko zdobywa dwie bramki, najpierw za sprawą Kacpra Niezborały z rzutu wolnego i Gracjana Dymka prowadził 4-0. Od tego momentu Włókniarz nie mając nic do stracenia ruszył do odrabiania strat – pierwszą sytuację ku temu miał po pokazaniu przez sędziego za faul w polu karnym piłki na ‘’11 metr’’ - Do wykonania jedenastki podszedł Oskar Czapliński, jednak jego strzał obronił Tomasz Helak.

Miejscowych to jednak nie załamało i między 60 a 70 minutą meczu po dwóch bramkach Mateusza Paszkowskiego przegrywali już tylko 4-2. Jednak ostatecznie w końcówce spotkania miejscowych kibiców uciszył wprowadzony po przerwie Przemysław Oelke i mecz zakończył się wygraną Radwana 5-2.

A ju z w środę podopiecznych Tomasza Błażyńskiego czeka spotkanie Pucharowe w rama II PP w Rosku.

• Włókniarz Okonek vs Radwan Lubasz 2-5 (0-2)
  • Bramki: 0-1 M.Budaj, 0-2 M.Budaj, 0-3 K.Niezborała, 0-4 G.Dymek, 1-4 M.Paszkowski, 2-4 M.Paszkowski, 2-5 P.Oelke
  • Sędziowali: Bartoszewski, Ćwiek, Powalisz

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz (78' K.Brożys), K.Gacek (83' E.Kaźmierczak), K.Dymek, Sz.Stróżyna, K.Niezborała, M.Chojnacki, M.Nadolny (58' M.Klause), G.Dymek (58' P.Oelke), J.Brożys, M.Budaj.