Wygrana z KP Piła!

Podopieczni trenera Tomasza Błażyńskiego mają patent na zespół z Piły, ogrywając ich w tym sezonie dwukrotnie 2-0.

KP Piła, trzeba to przyznać, mają świetny marketing. Chyba nawet przewyższający sportowy poziom futbolistów o 3 ligi. Piłkarsko pilski KP być może nadal będzie grał w klasie okręgowej.

Tak! Czy KP Piła zaprzepaścił, na własne życzenie, ogromną szanse awansu do V ligi?

Pilanie przegrali w ostatnim meczu u siebie z Radwanem Lubasz u siebie 0:2 i maja dziś aż 4 punkty straty do zespołu z Budzynia.

W sobotnim meczu KP Piła walcząca o awans do V ligi przegrała na własnym boisku z Radwanem Lubasz. Mimo przebywania przez większą część spotkania przy piłce zawodnicy KP nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza, nota bene 40 latka, Tomasza Helaka.

Goście natomiast za sprawą bramek braci Jarosz (Dorian, Krystian) wywieźli z Piły 3 punkty.