Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej!
Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej
Licznie zgromadzona publiczność w niedzielne popołudnie na boisku w Lubaszu obejrzała aż 5 bramek.
Początek meczu to mocne uderzenie Radwana Lubasz, który po pięciu minutach prowadził już 2-0. Najpierw w 3 minucie w swoim debiucie w nowych barwach bramkę strzelił Rufin Roszak, dwie minuty później wynik podwyższył Rafał Kubiak, goście odpowiedzieli tuż przed przerwą bramką Michała Wituckiego.
Po zmianie stron Sokół Mieścisko w 53 minucie doprowadził do wyrównania po bramce Radosława Modlibowskiego. Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo, chwilę później gola w zamieszaniu w polu karnym zdobył najlepszy strzelec Radwana Dorian Jarosz ustalając wynik spotkania na 3-2.
Tym samym podopieczni trenera Tomasza Błażyńskiego awansowali w ligowej tabeli na 8 miejsce.