Zwycięstwo na własnym boisku z Budzyniem!

W niedzielnym meczu XIX kolejki Poznań Klasy Okręgowej podopieczni Tomasza Błażyńskiego odnieśli 8 zwycięstwo z rzędu, tym razem pokonując na własnym boisku zespół Kłosa Budzyń 3-2.
W pierwszej połowie spotkania mimo kilku sytuacji podbramkowych Radwan Lubasz nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza przyjezdnych i nie zobaczyliśmy bramek w pierwszych 45 minutach.
Po zmianie stron od mocnego uderzenia zaczęli Lubaszanie po pięknym strzale Kacpra Niezborały z okolic 20 metra piła odbijając się o porzeczkę wpadła do bramki Kłosa. W 65 minucie było już 2-0 tym razem w roli głównej wystąpił znów popularny "Benek" który z rzutu wolnego huknął mocnym strzałem na bramkę tak, że bramkarz odbił piłkę przed siebie co w konsekwencji wykorzystał Maciej Budaj strzelając do bramki gości. Kłos po chwili odpowiedział kontaktową bramka za sprawą Filipa Czerwińskiego. Jednak Radwan natychmiast ruszył do ataku i po kolejnym strzale z dystansu za sprawą Macieja Budaj prowadził już 3-1. Przyjezdni w końcówce meczu zdobyli bramkę na 3-2 (Ł.Garguliński) ale ostatecznie 3 punkty zostały w Lubaszu.